Dış Cephe Cam Temizliği

Firmamız dış cephe cam temizlik yahut cam temizliği konularında uzun yıllardır deneyimli bir firmadır. Dış cephe temizliği’nde madeni ve cam yüzeyler birbirinden ayrıcalıklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.

Uygulanan ve kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etken ve kalıcı çözümden çok aşırı geçici ve cepheye zarar sağlayan bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Öteki bir konuda muhakkak yeni iş güvenliği yasasına müsait ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Doğru yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı en fazla korumasını sağlayacağı benzeri estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir başka önemli husus ise; hariç cephe cam temizliğini oluşturan şirket ve ya şahısların iş güvenliği açışından hariç cephe cam temizliği yapan personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konu için güven vermeleridir.

Dış cephe cam temizliği  genelde çok katlı binalarda ihtiyaç duyulan diğer temizlik alanlarına göre çok daha zor olan bir uygulamadır. Dış cephe cam temizliği yapan kişiler özel eğitimli kişiler olup her temizlik firmasında bulunmaları zordur. Dış cephe temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsurlar mevcuttur. Dış cephe binanın en önem gösterilen alanlarından bir tanesidir. Zaman ile su, kar, rüzgar gibi faktörler ile kirlenir ve zamanla korozyanlanır. Eğer zamanında temizlik işlemi yapılmaz ve önlem alınmaz ise bu korozyon ileride telafisi daha zor zararlara yol açabilir. Temizlik doğru yapılmadığında ise bu paslanma reaksiyonu daha hızlanarak zararın boyutu daha da artar.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliğinde sadece camlar akla gelmemelidir. Yine dış alanlarda alüminyum veya metal kaplamalarda bu temizliğe dahil edilir. Bu sayede binanızın dış görünümünü her zaman için tazelenmiş görünür. Son yıllarda bir biri ardına yükselen binalar kendi aralarında bir şıklık yarışına da girmişlerdir. Bu açıdan dış cephe temizliği çok önem taşımaktadır. Dış cephe temizliği genelde 6 aylık periyotlarla yapılmaktadır.

Dış cephe cam temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. Binanızın genel durumuna göre özel olarak ekipman kullanılmaktadır. Yerine göre vinç çeşitleri veya bina üzerine monte edilen dış cephe sepetleri ile hizmet verilir. Bu kullanılan ekipmanlar binanın yüksekliğine göre değişiklik gösterir. Binanız kaç katlı olursa olsun profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile doğru ve kaliteli bir şekilde dış cephe cam temizliğiniz yapılır.

Personelimiz bu işlem için özel olarak eğitim almış olup üzerinde bulunan koruyucu ekipmanlar profesyonel malzemelerden oluşmaktadır. Yaptığımız işlerin tümünde olduğu gibi dış cephe cam temizliğinde de kaza risklerini minumuma düşürebileceğimiz tüm önlemleri almaktayız. Bizim için yaptığımız işin kalitesi kadara personelimiz güvenliği de önem taşımaktadır.